top

Logowanie

Wesprzyj Bajkownię

     Twórz z nami Bajkownię!

Kto jest Online

Odwiedza nas 341 gości oraz 2 użytkowników.

Przyjaciele Bajkowni


wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


Bogdan Dmowski czyta wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


bajkowy podcast okladka


bajki dla dzieci


zloty jezTataMariusz 200x200

© Copyright by Bajkownia.org - Fabryka Bajek, Powered by Joomla! Valid XHTML and CSS.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W maju i w czerwcu w ramach projektu "Małe Formy Trupy Czango na Ursynowie" artyści związani z Trupą Czango zaprezentują po raz pierwszy ursynowskiej publiczności niewielkie przedsięwzięcia, wymykające się tradycyjnym etykietom teatralnym. Trupa Czango zaprasza do udziału w wydarzeniach, umożliwiających naprawdę bliskie spotkania z żywym, poszukującym nowych form wyrazu teatrem.Znajdziemy tu propozycje zarówno dla najmłodszych widzów, dla młodzieży, jak i dojrzałej publiczności. 

Wśród wydarzeń są: utrzymany w punkowym rytmie performance na słowo krzyczane i perkusję – "Wylewka" (13.05.), monodram w pełnym biegu – "Solo" (23.06.), monodram o ulubionej gwieździe filmowej III Rzeszy - "Olga. Eine charmante Frau" (05.06.) i propozycja dla dzieci, czyli bajkowa kawiarenka "Opowieści w mieście zmieścić" (20.05.), gdzie do stolika będzie można zamówić sobie bajkę, którą opowie aktor Trupy CzangoNa wszystkie wydarzenia jest WSTĘP WOLNY za wcześniejszą rezerwacją pod numerem telefonu: 782531394.

 Pogodne wydarzenie rodzinne dla wszystkich dzieci - małych, starszych i tych całkiem dorosłych pt. Opowieści w mieście zmieścić, czyli kawiarenka pełna bajek, mądrych opowieści i niestworzonych historii. Można zamówić sobie bajkę, siedząc przy kawiarnianym stoliku! Ze specjalnie przygotowanej karty, goście wybierają i zamawiają bajkę, historię, którą pragną usłyszeć. W karcie znajdują się opowieści zróżnicowane pod względem długości, trudności języka oraz tematu. Karta zawiera także krótki opis bajki, tak by zamawiający miał możliwość dopasowania jej do wieku odbiorcy. Do stolika podejdzie aktor i zrealizuje zamówienie… – opowie gościom przy stoliku wybraną historię. Występują: Kelnerka – Karin Lesiak, Opowiadacze – Monika Dąbrowska, Monika Sadkowska, Zbigniew Kowalski, Żywy Muzyk - Gwidon Cybulski.
20 maja godz. 12, Klub Ursynoff ul. Szolc Rogozińskiego 1.

 


Sylwetki opowiadaczy znajdą Państwu tu: http://opowiesciwmiescie.wordpress.com/sylwetki-opowiadaczy/
A więcej zdjęć tu: http://opowiesciwmiescie.wordpress.com/about/


Projekt Małe Formy Trupy Czango na Ursynowie zrealizowano dzięki dofinansowaniu z Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Trupa Czango - zespół łączący zdobycze artystycznego teatru offowego z profesjonalizmem teatru zawodowego - związana jest z Ursynowem, gdzie wcześniej zrealizowała świetnie przyjmowany przez publiczność spektakl: "Z diariusza prywatnego" na motywach wybranych opowiadań i "Dzienników" Witolda Gombrowicza, a także gościła na festiwalu "Ursynów ma teatr!".

Więcej informacji o spektaklach można znaleźć na:
www.trupaczango.pl

Trupa Czango

Dodaj bajkę

Szukaj

"Odkryj e-wolontariat"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek nagrodzona!

Bajkownia.org -Fabryka Bajek zajęła 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie "Odkryj e-wolontariat""

Patronat medialny

 

 190x120 anim bajk

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek wspiera akcję Ministerstwa Środowiska - "Pobierz aplikację na smartfona i zagraj z dzieckiem w „Posegreguj śmieci”.  Sprawdź kto z Was zostanie mistrzem w segregowaniu?"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - druga tura konkursu na najlepsze strony Internetu

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - Złota Strona Tygodnia Wprost lipiec 2012