top

Logowanie

Wesprzyj Bajkownię

     Twórz z nami Bajkownię!

Kto jest Online

Odwiedza nas 289 gości oraz 2 użytkowników.

Przyjaciele Bajkowni


wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


Bogdan Dmowski czyta wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


bajkowy podcast okladka


bajki dla dzieci


zloty jezTataMariusz 200x200

© Copyright by Bajkownia.org - Fabryka Bajek, Powered by Joomla! Valid XHTML and CSS.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Poczuj powiew historii - powstańcza gra miejska na Woli

Zwalcz nudę

 

 

Już 4 sierpnia dorośli i dzieci, którzy wezmą udział w grze miejskiej „W obronie historii” będą mogli wcielić się w role żołnierzy, sanitariuszy czy konspiratorów i przeżyć emocjonującą przygodę z historią Powstania Warszawskiego.

 

W sobotę 4 sierpnia o godzinie 11.00 rozpoczyna się pełna emocji gra miejska. Organizuje ją portal ZwalczNude.pl na zlecenie Urzędu Dzielnicy Wola. Gra upamiętniająca Powstanie Warszawskie polega na wykonywaniu zadań w kolejnych, odnajdowanych na mapie Woli miejscach. W każdym z nich uczestnicy będą musieli wykonać specjalne misje – wcielić się w rolę sanitariusza, żołnierza, harcerza lub łącznika. Zawodnicy będą też strzelać, udzielać pierwszej pomocy, wydawać gazetę i... konspirować.

 „Gra jest interaktywną lekcją patriotyzmu i historii Powstania Warszawskiego oraz wydarzeń, które miały miejsce na warszawskiej Woli. Do udziału zapraszamy zarówno dorosłych, jak i rodziny z dziećmi. Zadania dostosowane są do różnego wieku uczestników, a każde dziecko otrzyma na zakończenie specjalną nagrodę. Udział w grze „W obronie historii” to ciekawy i nietypowy sposób na spędzenie soboty z rodziną i przyjaciółmi.” – przekonuje Krystyna Radkowska ze ZwalczNude.pl.

 Udział w grze jest bezpłatny. Szczegóły znajdują się na stronie www.zwalcznude.pl, oraz www.wola.waw.pl. START w sobotę, 4 sierpnia o godz. 11:00, os. Młyny Królewskie na rogu ulic Ostroroga i Wawrzyszewskiej w Warszawie. Drużyny proszone są o wcześniejszą rejestrację, liczba miejsc ograniczona. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

 ZwalczNude.pl to portal społecznościowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno użytkownicy szukający ciekawych form rozrywki jak i firmy poszukujące niekonwencjonalnych sposobów promocji czy integracji pracowników. Tu poznaje się ludzi, którzy nie tylko „klikają”, ale przede wszystkim  aktywnie  uczestniczą w takich wydarzeniach jak gry miejskie, puchary sportowe czy inne ciekawe wydarzenia oraz dzielą się pomysłami na ciekawe spędzanie czasu.

 

Dodaj bajkę

Szukaj

"Odkryj e-wolontariat"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek nagrodzona!

Bajkownia.org -Fabryka Bajek zajęła 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie "Odkryj e-wolontariat""

Patronat medialny

 

 190x120 anim bajk

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek wspiera akcję Ministerstwa Środowiska - "Pobierz aplikację na smartfona i zagraj z dzieckiem w „Posegreguj śmieci”.  Sprawdź kto z Was zostanie mistrzem w segregowaniu?"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - druga tura konkursu na najlepsze strony Internetu

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - Złota Strona Tygodnia Wprost lipiec 2012