top

Logowanie

Wesprzyj Bajkownię

     Twórz z nami Bajkownię!

Kto jest Online

Odwiedza nas 353 gości oraz 0 użytkowników.

Przyjaciele Bajkowni


wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


Bogdan Dmowski czyta wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


bajkowy podcast okladka


bajki dla dzieci


zloty jezTataMariusz 200x200

© Copyright by Bajkownia.org - Fabryka Bajek, Powered by Joomla! Valid XHTML and CSS.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Witajcie młodzi detektywi!

Tym razem zapraszamy was do Wrocławia. W tej zabawie możesz wygrać aparat fotograficzny. 22 września zabierz rodziców na fotograficzną grę miejską „Foto-Agenci: Kryptonim Olympus”.

fotoagenci na tropie

Bądź jak detektyw Łodyga, Inspektor Gadżet, Pchełka czy Scooby Doo i śmiało wkrocz w świat pełen zagadek, który znasz z pasjonujących bajek. Uzbrojony w aparat fotograficzny wyrusz w niesamowitą podróż. Uczestnicy gry będą mogli poczuć się niczym agenci, rozwiązując detektywistyczne zagadki. Zadania będą dopasowane do wieku, a scenariusze gry owiane są tajemnicą aż do rozpoczęcia zabawy, by wszyscy mogli poczuć dreszczyk szpiegowskiej profesji. Gra jest dedykowana rodzinom z dziećmi powyżej szóstego roku życia.

 

 

 

fotoagenci na tropie małpy

 

Przyjemne z pożytecznym    
Udział w grze miejskiej to nie tylko dobra zabawa, ale także dobry uczynek. Podczas gry uczestnicy będą mogli wrzucić do puszki symboliczną złotówkę, a cała zebrana kwota przekazana zostanie Michałkowi ze sprzężoną niepełnosprawnością z Fundacji „Promyk Słońca”.

Wyzwania dla małych agentów
Wśród przygotowanych dla dzieci zadań, dopasowanych do ich zainteresowań, wieku i możliwości, każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla swojej pociechy. Dorośli otrzymają legitymacje tajnych foto-agentów, na których punkty zbierać będą także ich dzieci, pokonując przeszkody i rozwiązując zadania. Bez względu na wynik gry, wszystkie dzieci do dwunastego roku życia otrzymają upominki.

Rób zdjęcia pod okiem specjalistów
Seria fotograficznych gier miejskich zaprojektowana została jako połączenie konwencji gry z hobby wykonywania zdjęć. Zarejestrowane drużyny staną do konkurencji o zdobycie tytułu najlepszego foto-agenta, który musi sprawdzić się w różnych warunkach i sytuacjach fotograficznych. Dla uczestników przygotowana jest seria konkurencji, przeszkód i łamigłówek. Na każdym punkcie gry na adeptów czekać będą specjaliści Olympus i kursfoto.pl, którzy poprowadzą krótkie szkolenia z wykorzystania aparatu w różnych warunkach.

Od testów IQ po zdjęcia szpiegowskie
Jak w każdej z organizowanych na terenie Polski gier, starsi uczestnicy wrocławskiej edycji przejdą szereg testów sprawnościowych i intelektualnych. W lipcowych grach w Warszawie i Gdańsku były to: testy IQ, zjazd na linie połączony z rzutem kulą do celu, przeszkolenie ze sportów walki i samoobrony, pokonanie trasy na ściance wspinaczkowej, test prędkości podczas gry we frisbee, zadanie na zaufanie w grupie oraz zadania związane z fotografią (zdjęcie podwodne, zdjęcie szpiegowskie, fotografia studyjna). Każda edycja jest jednak wyjątkowa i dostarcza nowych wrażeń. - Wszystkie gry miejskie mają swój z góry określony, wspólny scenariusz. Każde nowe miasto i każde nowe miejsce dostarczają jednak nowych wyzwań, przeszkód, nowych wrażeń i doświadczeń. Uczestnicy wrocławskiej edycji będą mieli okazję spróbować swoich sił w takich dziedzinach jak np. frisbee, zagadka ornitologiczna, stara fotografia stylizowana na XIX wiek, fotografia studyjna, fotografia detektywistyczna - mówi Krystyna Radkowska z portalu ZwalczNude.pl, organizatorka gry miejskiej.

Drużyny należy rejestrować pod adresem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Udział w grze jest bezpłatny! Więcej informacji znaleźć można na stronie http://zwalcznude.pl/gra_miejska_fotoagenci_22092012_wroclaw.html.
Wrocław, 22.09.2012
Start gry: 15:00, Klub „Pod kolumnami”
Plac Świętego Macieja 21
ZOBACZ FILM Z WARSZAWSKIEJ EDYCJI GRY MIEJSKIEJ: http://www.youtube.com/watch?v=2OYwglajfn4&feature=youtube Gry odbyły się już w czterech miastach: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i w Łodzi. Ostatnia gra z serii odbędzie się w Krakowie 29 września.

Dodaj bajkę

Szukaj

"Odkryj e-wolontariat"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek nagrodzona!

Bajkownia.org -Fabryka Bajek zajęła 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie "Odkryj e-wolontariat""

Patronat medialny

 

 190x120 anim bajk

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek wspiera akcję Ministerstwa Środowiska - "Pobierz aplikację na smartfona i zagraj z dzieckiem w „Posegreguj śmieci”.  Sprawdź kto z Was zostanie mistrzem w segregowaniu?"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - druga tura konkursu na najlepsze strony Internetu

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - Złota Strona Tygodnia Wprost lipiec 2012