top

Logowanie

Wesprzyj Bajkownię

     Twórz z nami Bajkownię!

Kto jest Online

Odwiedza nas 226 gości oraz 1 użytkownik.

Przyjaciele Bajkowni


wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


Bogdan Dmowski czyta wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


bajkowy podcast okladka


bajki dla dzieci


zloty jezTataMariusz 200x200

© Copyright by Bajkownia.org - Fabryka Bajek, Powered by Joomla! Valid XHTML and CSS.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Uwaga, uwaga! Przed nami sportowy weekend z Małym Sputnikiem!

23 i 24 listopada ponownie zaprosimy widzów „Małego Sputnika” do spędzenia wspaniałego weekendu z bajkowymi przyjaciółmi!

  bajki dla dzieci  i zabawa z malym sputnikiem

 Na spotkanie z młodymi Kinomanami czekać będą dobrze im już znani „Wilk i Zając” , dzielny wojownik „Alosza”, krąglutkie i pogodne „Kikoriki”, „Ilja Muromiec i Rozbójnik-Słowik”. Dzieci będą miały również okazje posłuchać urokliwych „Bajek Maszy”, które z pewnością podbiją serca wszystkich Pociech.

 

Chcesz wyruszyć w zaczarowaną podróż z dzielną Matyldą? Przyjdź 23 listopada o 17:00 do Teatru Baza na spektakl „Bajka o Wróżce Matyldzie” i wyrusz w podróż pełną przygód!

24 listopada minie pod znakiem sportowego zacięcia. Młodych konstruktorów ponownie zaprosimy na Twórcze Budowanie z klocków LEGO we współpracy z Bemowskim Centrum Kultury. Uczestnicząc w warsztatach „Sputnik oczami dziecka” nasi najmłodsi widzowie wcielą się w rolę konstruktorów, a wszystko po to, aby, po zapoznaniu się z Wielkim Światem Sportu, wybudować swój własny Piłkarski Stadion Narodowy! Nic lepiej nie pobudza wyobraźni, jak wspólna zabawa!

 bajki dla dzieci i zabawa z Małym Sputnikiem

Jak co roku, Mali Sputnikowicze spotkają się w klubokawiarni Czuły Barbarzyńca aby wysłuchać Czułych Czytanek. Tym razem zapraszamy 25 listopada o godz. 11:00 do wysłuchania fragmentu baśni ze zbioru „Baśnie rosyjskie. Czarna Kura” A. Czechowa, M. Gogola, A. Puszkina czy A. Pogorielskiego. W baśniowy świat zabierze dzieci aktorka Magdalena Lamparska.

25 listopada zaprosimy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w turnieju w piłkarzyki o puchar „Małego Sputnika”. Na dzieci czekać będą specjalnie przygotowane stoły oraz nagrody. Nad tym aby wszyscy wspaniale się bawili, czuwać będzie wiodący organizator imprez sportowych firma Milesport.

W przerwie pomiędzy bajkami dziećmi zajmie się zaprzyjaźniona Agencja Artystyczna „Be Active Group”. Dmuchane zamki, sportowe konkurencje, malowanie buziek, bańki mydlane, wata cukrowa, konkursy plastyczne to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na naszych najmłodszych Kinomanów!

Nic tak nie rozwija kreatywności i wyobraźni jak wspólna zabawa! Będziemy wywoływać uśmiech na twarzach dzieci oraz uczyć przez zabawę!

 

warsztaty animacji

 

Zapraszamy do spędzenia bajkowego weekendu z Małym Sputnikiem!

Więcej informacji na:

http://sputnikfestiwal.pl/2012/wydarzenia_maly

oraz u Koordynatora sekcji dziecięcej:

Agnieszka Karczewska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

 

bajki dla dziec, warsztaty i zabawa z Małym Sputnikiem

Dodaj bajkę

Szukaj

"Odkryj e-wolontariat"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek nagrodzona!

Bajkownia.org -Fabryka Bajek zajęła 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie "Odkryj e-wolontariat""

Patronat medialny

 

 190x120 anim bajk

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek wspiera akcję Ministerstwa Środowiska - "Pobierz aplikację na smartfona i zagraj z dzieckiem w „Posegreguj śmieci”.  Sprawdź kto z Was zostanie mistrzem w segregowaniu?"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - druga tura konkursu na najlepsze strony Internetu

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - Złota Strona Tygodnia Wprost lipiec 2012