top

Logowanie

Wesprzyj Bajkownię

     Twórz z nami Bajkownię!

Kto jest Online

Odwiedza nas 591 gości oraz 0 użytkowników.

Przyjaciele Bajkowni


wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


Bogdan Dmowski czyta wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


bajkowy podcast okladka


bajki dla dzieci


zloty jezTataMariusz 200x200

© Copyright by Bajkownia.org - Fabryka Bajek, Powered by Joomla! Valid XHTML and CSS.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Znak Jakości KidZone jest popularyzacja zasady najwyższej jakości produktów i usług kierowanych do segmentu rodzinnego, w szczególności do dzieci, oraz wyróżnianie i promocja firm dla których najwyższa jakość jest wartością kluczową w działalności biznesowej.

 

Znak Jakości KidZone wiąże się z możliwością uzyskania przez firmę potwierdzającego realizację zasady najwyższej jakości w działalności biznesowej oraz kampanią promocyjną dla Laureata.

Projekt Znak Jakości KidZone cieszy się ogromnym poparciem i zainteresowaniem. W I i II edycji wyróżnienie uzyskało w sumie prawie 200 firm z całej Polski-producentów, dystrybutorów i usługodawców z bardzo wielu branż.

Podsumowaniem każdej edycji projektu jest uroczysta Gala Finałowa - prestiżowe wydarzenie z udziałem wszystkich wyróżnionych firm, zaproszonych Gości, znanych rodziców, gwiazd oraz licznych mediów

Zgłoś firmę! Dołącz do najlepszych! 

Znak Jakości KidZone skutecznie promuje najlepsze firmy zajmujące  się produkcją, handlem  usługami skierowanymi do segmentu rodzinnego, w szczególności do najmłodszych. Udział w projekcie niesie za sobą szereg korzyści wizerunkowych oraz wymiernych działań promocyjnych i reklamowych realizowanych na rzecz Laureatów. Ogólnopolska promocja firmy i dotarcie do milionów rodziców to jeden z powodów, dla których warto wziąć udział w projekcie. W ramach projektu Znak Jakości KidZone wydawany jest również KidZone Quality Magazine, poświęcony promocji Laureatów projektu.

Znak Jakości KidZone jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności, a także: 

 • gwarantuje obecność w  gronie liderów rynku    
 • stanowi doskonałe narzędzie marketingowe dla firmy
 • daje możliwość dotarcia do najbardziej wymagających Klientów  
 • zapewnia identyfikację firmy z ideą najwyższej jakości
 • podnosi prestiż-tylko wyselekcjonowane firmy                                         
 • potwierdza wiarygodność
 • buduje zaufanie
 • powoduje wzmocnienie marki
 • utrwala pozytywny wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie
 • jest wskazówką dla wszystkich Rodziców

Przyznając Znak Jakości KidZone z jednej strony wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom  rodziców poszukujących najkorzystniejszej oferty dla swoich dzieci, z drugiej zaś zachęcamy inne firmy do stałego podnoszenia jakości w swojej codziennej działalności.

Laureaci tego prestiżowego wyróżnienia wzmacniają swoją pozycję na rynku, stając się bardziej wiarygodnymi i utożsamianymi z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług.

Wyróżnienie pozytywnie wpływa na zaufanie rodziców, którzy w naturalny sposób preferują produkty i usługi o potwierdzonej przez niezależny podmiot jakości.

Znak Jakości KidZone jest również wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie przedsiębiorstw które przez stałe podnoszenie standardów osiągają najwyższą jakość i wysoki poziom bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.

Zgłoś firmę do Projektu!

Projekt realizowany jest w 3 kategoriach ogólnych (Producenci, Dystrybutorzy, Usługodawcy) oraz kilkudziesięciu kategoriach szczegółowych. Liczba miejsc jest ograniczona

Znak Jakosci KidZone 2014-logo200

 

Dodaj bajkę

Szukaj

"Odkryj e-wolontariat"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek nagrodzona!

Bajkownia.org -Fabryka Bajek zajęła 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie "Odkryj e-wolontariat""

Patronat medialny

 

 190x120 anim bajk

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek wspiera akcję Ministerstwa Środowiska - "Pobierz aplikację na smartfona i zagraj z dzieckiem w „Posegreguj śmieci”. Sprawdź kto z Was zostanie mistrzem w segregowaniu?"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - druga tura konkursu na najlepsze strony Internetu

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - Złota Strona Tygodnia Wprost lipiec 2012