top

Logowanie

Wesprzyj Bajkownię

     Twórz z nami Bajkownię!

Kto jest Online

Odwiedza nas 538 gości oraz 0 użytkowników.

Przyjaciele Bajkowni


wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


Bogdan Dmowski czyta wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


bajkowy podcast okladka


bajki dla dzieci


zloty jezTataMariusz 200x200

© Copyright by Bajkownia.org - Fabryka Bajek, Powered by Joomla! Valid XHTML and CSS.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Targi odbędą się 25-26 lutego 2012 roku w Warszawie w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w hali nr 3. W czasie tragów będzie można uczestniczyć w bloku spotkań edukacyjnych – prelekcjach i szkoleniach dotyczących bezpieczeństwa dziecka w samochodzie, odkrywania geniuszu dziecka w najmłodszych latach życia, a także innych ważnych i ciekawych tematów. Będzie można także skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji medycznych. To dla rodziców, a co dla najmłodszych? Dla nich także przygotowano wiele atrakcji. Na dzieci czekają tu wyjątkowe zabawy na scenie, konkursy i nadarzy się okazja do spróbowania dziecięcych smakołyków.

Świat Dziecka

 

Głównym założeniem targów „Świat Dziecka” jest zgromadzenie w jednym miejscu producentów, hurtowników, dystrybutorów i instytucji związanych z branżą dziecięcą w celu przedstawienia najnowszych trendów i produktów. Targi mają być szansą nawiązania nowych i korzystnych kontaktów biznesowych również z przedstawicielami odpowiednich organizacji zagranicznych. „Świat Dziecka” to doskonała okazja do poznania nowości rynkowych w branży. Wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość wzięcia udziału w spotkaniu z Kooperatorem funduszy unijnych i uzyskania profesjonalnej porady na temat ich pozyskiwania.

 

 

Na targach zostanie pokazana obszerna propozycja produktów z takich branż, jak: odzież i obuwie; odżywianie; zdrowie; kobieta w ciąży; pielęgnacja i higiena niemowląt i dzieci; sprzęt dla niemowląt i dzieci; sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci i młodzieży; meble dziecinne oraz wyposażenie; bezpieczeństwo; zabawki dziecięce; zabawki edukacyjno-rozwojowe; edukacja; wczasy, obozy, kolonie, podróże; chrzciny, komunie i wiele innych.

Targi

Targi Świat Dziecka
ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU W „ŚWIECIE DZIECKA”!!!

Organizator:
PPH MAXPOL Sp. z o.o.
Ul. Hoża 86
00-682 Warszawa
+48 22 6299621
+48 226280621
+48 226251408
Fax +48 226210373

http://www.targiswiatdziecka.pl
http://www.maxpol-targi.com.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dodaj bajkę

Szukaj

"Odkryj e-wolontariat"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek nagrodzona!

Bajkownia.org -Fabryka Bajek zajęła 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie "Odkryj e-wolontariat""

Patronat medialny

 

 190x120 anim bajk

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek wspiera akcję Ministerstwa Środowiska - "Pobierz aplikację na smartfona i zagraj z dzieckiem w „Posegreguj śmieci”.  Sprawdź kto z Was zostanie mistrzem w segregowaniu?"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - druga tura konkursu na najlepsze strony Internetu

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - Złota Strona Tygodnia Wprost lipiec 2012