top

Logowanie

Wesprzyj Bajkownię

     Twórz z nami Bajkownię!

Kto jest Online

Odwiedza nas 249 gości oraz 1 użytkownik.

Przyjaciele Bajkowni


wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


Bogdan Dmowski czyta wiersze i wierszowane bajki dla dzieci i dla dorosłych


bajkowy podcast okladka


bajki dla dzieci


zloty jezTataMariusz 200x200

© Copyright by Bajkownia.org - Fabryka Bajek, Powered by Joomla! Valid XHTML and CSS.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Sputnik nad Polską” powoli szykuje się do odlotu. To ostatni weekend i ostatnia możliwość, aby zapewnić maluchom przepyszną zabawę podczas trwania 5. Festiwalu Filmów Rosyjskich.

Najmłodszych festiwalowiczów zapraszamy w sobotę i niedzielę do obejrzenia przepięknych rosyjskich bajek oraz do udziału w zajęciach animacyjnych.Projekcje filmów animowanych

W sobotę w warszawskiej Kinotece: „Iwan i zaczarowany kucyk” (10.30, Sala nr 4), „Kopciuszek” oraz „Alicja i tajemnica trzeciej planety” (12.00, Sala nr 4), „Kikoriki” (11.00,Sala nr 5), „Królowa śniegu”(12.20, Sala nr 5), „Miś Puszatek” (13.40, Sala nr 13.40).

W niedzielę „Czeburaszek” (10.30, Sala 4), „Wilk i Zając” (12.00, Sala nr 4), blok bajek: „Dziadek do orzechów”, „Złoty kogut”, „Ostatni płatek” (11.00, Sala nr 5) oraz „Alosza” (12.30, Sala nr 5).

 

 

LEGO KLOCKI – twórcze budowanie

26 listopada, w sobotę o godz. 13.30 po projekcji filmu „Alicja i tajemnica trzeciej planety” zapraszamy dzieci na warsztaty pod hasłem „Sputnik oczami dziecka” organizowane we współpracy z Bemowskim Centrum Kultury. Warsztaty stworzone są dla wszystkich dzieci kochających klocki LEGO. Podczas warsztatów dzieci będą uczyć się budować́, konstruować́ i rozwijać kreatywność. To specjalnie przygotowany cykl 2godzinnych zajęć, podczas których dzieci zbudują Międzynarodową Stację Kosmiczną Mir, sztuczne satelity – sputnik i statki powietrzne.

 

 

warsztaty dla dzieci lego


 

Zakręcone weekendy z „Kręciołkiem”

Kinoteka 26–27 listopada, godz. 10.00–15.00

Podczas weekendowych projekcji Młodych Widzów czeka zakręcona zabawa z Agencją Artystyczną „Kręciołek”. Dzięki bajecznym malunkom na twarzy, każdy będzie mógł przemienić́ się̨ w bohatera ulubionej bajki. Kolorowy świat baniek mydlanych, magiczne baloniki, bajkowy kącik plastyczny, konkursy z nagrodami, słodkie niespodzianki – to tylko niektóre z atrakcji „Kręciołka”.

 

Słodkości dla dzieci


Zaśpiewajmy piosenkę!

Nauka i śpiewnie rosyjskich piosenek odbędzie się 26 listopada o godz. 15:00 w „Nutka Cafe” (ul. Obozowa 82A). W repertuarze m.in.: „Zawsze niech będzie słonce”, „Czarny kot” oraz piosenki z filmów o Kiwaczku. Zajęciom będzie towarzyszyć kiermasz książek rosyjskich dla dzieci i obrazów olejnych inspirowanych rosyjskimi bajkami.


 

Konkurs na najlepszy rysunek

Przypominamy okonkursie plastycznym polegającym na namalowaniu ulubionego bohatera lub animacji festiwalowej. Prace można do końca trwanie festiwalu w biurze festiwalowym w warszawskiej Kinotece lub wysłać zeskanowany rysunek na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


 

 

www.sputnikfestiwal.pl

 

Dodaj bajkę

Szukaj

"Odkryj e-wolontariat"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek nagrodzona!

Bajkownia.org -Fabryka Bajek zajęła 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie "Odkryj e-wolontariat""

Patronat medialny

 

 190x120 anim bajk

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek wspiera akcję Ministerstwa Środowiska - "Pobierz aplikację na smartfona i zagraj z dzieckiem w „Posegreguj śmieci”.  Sprawdź kto z Was zostanie mistrzem w segregowaniu?"

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - druga tura konkursu na najlepsze strony Internetu

 

Bajkownia.org - Fabryka Bajek dla dzieci - Złota Strona Tygodnia Wprost lipiec 2012